| 

DOPRAVA A PLATBY

1) ZPŮSOBY PLATBY

  • Zboží je možné uhradit bezhotovostně bankovním převodem na účet:
    • V případě poslání zásilky po České Republice: 2301613520 / 2010 /FioBanka/ . Teprve po připsání částky je zboží expedováno.
  • Rovněž můžete zaplatit zboží na dobírku – zboží pak zaplatíte při přebrání od přepravní služby.
  • Zboží můžete rovněž zaplatit platební kartou. Teprve po připsání částky je zboží expedováno.

Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího. Pokud zákazník zvolí platbu bankovním převodem nebo jiným způsobem předem, zboží odesíláme až po připsání příslušné částky na náš účet.

2) DODÁNÍ ZBOŽÍ

Prodávající dodá zboží kupujícímu kompletní, nejpozději do 5 dnů od potvrzení objednávky, pokud u jednotlivého zboží neuvádí jinou lhůtu k dodání. Je-li u zboží uvedeno „skladem“, prodávající zboží obvykle odešle nejpozději do dvou pracovních dnů. O odeslání je zákazník informován z naší strany e-mailem, poté dopravcem formou sms a e-mailem. Kupující je povinen zboží převzít a zaplatit. Kupujícímu se doporučuje, aby si zboží při převzetí co nejdříve překontroloval.

Doklady ke zboží, zejména daňový doklad, potvrzení a certifikáty, odešle prodávající kupujícímu ihned po převzetí zboží, nejpozději do dvou dnů od převzetí zboží spotřebitelem.

Požádá-li o to kupující, potvrdí mu prodávající v písemné formě, v jakém rozsahu a po jakou dobu trvají jeho povinnosti z vadného plnění a jakým způsobem může kupující práva z nich uplatnit.

Po vybrání druhu platby:

  a) Dobírka – platba, při které zaplatíte až kurýrovi při doručení zboží. Tato služba je zpoplatněna samotnou zásilkovou službou. Objednávku odesíláme ihned po zaevidování a zabalení objednávky.

  b) Bankovní převod – Po objednávce vám dorazí  informace s číslem účtu, na který převedete finanční prostředky za objednávku. Po připsání peněz na náš účet vám zboží odešleme

  c) Platba kartou – Při objednávce se zobrazí možnost platby kartou. Po provedení platby a připsání peněz na náš účet vám zboží odešleme.

KUPUJÍCÍMU ZBOŽÍ DODÁME NÁSLEDUJÍCÍMI ZPŮSOBY:

V současné době nabízíme dodání Českou Poštou, společností Zásilkovna nebo osobní převzetí v síti výdejních míst Zásilkovna.

Osobní odběr je možný pouze ve výdejních místech systému Zásilkovna.

Česká Pošta:
U České pošty máte na výběr mezi tzv “Balíkem Na poštu” nebo “Balíkem Do ruky“.

Balík Na poštu
 je levnější, pošta automaticky balík doručí na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Zásilka není doručována na Vaši adresu.

Balík Do ruky
 je doručován na Vaší adresu a v případě že Vás nezastihne je balík uložen na Vaší poště.

V obou případech platí, že zásilka je standardně doručena v průběhu dvou pracovních dnů od podání zásilky. V obou případech rovněž od pošty obdržíte emailovou a SMS zprávu s dalšími informacemi o zásilce.

Ceník Česká pošta – Balík Na poštu
 /dodání do 2.pracovního dne od podání zásilky, uložení na Poště, v den expedice obdržíte od pošty email a SMS zprávu s datem kdy na Vás balík bude na poště čekat/:

 Platba převodemPlatba dobírkou
Objednávka89 Kč119 Kč

Systém výdejních míst Zásilkovna:

Ceník Zásilkovna – Dodání na všechny pobočky do 2 pracovních dnů od podání zásilky. Budete kontaktování sms zprávou s heslem a uložením na pobočce zásilkovny.

 Platba hotově / platební kartou při výdejiPlatba převodem
Objednávka78 Kč63 Kč

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku využitých k uzavření smlouvy si hradí každá strana samostatně v souladu s tarify svých poskytovatelů těchto služeb.

Nepřevezme-li kupující zboží v dohodnuté době porušením své povinnosti, je povinen prodávajícímu zaplatit poplatek za uskladnění za každý den prodlení ve výši 10,- Kč, maximálně však 300,- Kč, Prodávající je oprávněn poté, co kupujícího prokazatelně e-mailem upozorní a poskytne mu novou přiměřenou lhůtu pro převzetí, zboží vhodným způsobem prodat. Náklady na uskladnění a náklady marného dodání zboží z důvodu nedostatku součinnosti na straně kupujícího v nezbytně nutné výši je prodejce oprávněn vůči kupujícímu započíst na výtěžek prodeje.