| 

Představení značky FeelJ! Co je naším cílem a motivací?

Naše představa jako tvůrci značky FEELJ! je představit nové, inovativní trendy do sportovní a fitness módy. FEEL YOURSELF = CÍTÍŠ SE! znamená především moderní design a výrazné barvy v kombinaci s decentní sportovní elegancí.

Pozorně sledujeme trendy a situaci na trhu dámského sportovního oblečení a rozhodli jsme se zaplnit mezeru značkou FeelJ! které vznikly mezi kvalitními, velmi drahými produkty světových značek a neestetickými a nekvalitními produkty masivně dováženými z Číny a Turecka. Vytvořili jsme nabídku spojující vysokou světovou kvalitu s cenou přizpůsobenou každé kapse.

FeelJ! kolekce jsou vytvářeny s vášní a široce uznávanou profesionalitou. Pro naše výrobky používáme pečlivě vybrané látky často vyráběné a upravované podle našich kvalitativních a estetických požadavků.

Naše nabídka je zaměřena na moderní aktivní ženy s vytříbeným vkusem, které oceňují originalitu, osobitý styl, pohodlí, velmi kvalitní a zdravý životní styl i fyzickou zdatnost.

FeeJ! miluje lidi s vášní, existuje a vytváří své kolekce přesně pro ně. Tito lidé jsou nejlepší inspirací pro FeelJ! oblečení. Nejnovější kolekce se zdá být taková, jakou jsou – plná dynamiky, osvobozená, trochu divoká, někdy melancholická a romantická, ale vždy ženská a smyslná. Každá žena jistě najde v Feel JOY trochu sebe sama! oblečení.

Připoj se k nám! Nechte se být jedinečný, funky, svěží a módní. Cítit RADOST! každý den !